Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів


Меню сайту

Дні народження

Choose language

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Дитяче телебачення
Смотреть бесплатно детские телеканалы

Пошук

Погода
Калини 

Новини Педпреси

Радіо

Судоку

Інтернет швидкість
IP-Кнопка

Час життя сайту

Статистика сайту

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Карта відвідування

2017-2018 н.р.

Михальчич Тетяна (9-А) стала переможницею ІІІ етапу учнівських олімпіад з історії (вчитель Ухаль О.П.) та завоювала ІІ місце із географії ІІІ етапу учнівських олімпіад (вчитель Метелешко М.М.), Бойчук Єлізавета (9-А) завоювала ІІ місце із правознавства ІІІ етапу учнівських олімпіад (вчитель Бойчук Ю.І.) Призерами та переможцями ІІ етапу учнівських олімпіад стали: Михальчич Тетяна (9-А) І місце з німецької мови (вчитель Кустрьо М.Ф.), інформаційних технологій (вчитель Тичак Є.В.), історії (вчитель Ухаль О.П.), географії  (вчитель Метелешко М.М.), ІІ місце з фізики (вчитель Піцур В.М.) ІІІ місце з інформатики (вчитель Тичак Є.В.), та хімії (вчитель Куцин М.В.), Черевко Богдана (11-А) – ІІ місце з економіки  (вчитель Метелешко М.М.), біології та екології (вчитель Когут М.П.), ІІІ місце російської мови (вчитель Ямнюк І.В.) і астрономії (вчитель Піцур В.М.), Бойчук Є.Ю. І місце з біології (вчитель Когут М.Ю.) і правознавства (вчитель Бойчук Ю.І.), ІІІ місце з трудового навчання (вчитель Ухаль Г.В.), Ухаль Вікторія (8-Б) – ІІ місце з української мови (вчитель Кулеба Є.П.) та ІІІ місце з географії (вчитель Крегул Т.В.), Футько Наталія (10 –Б) І місце з екології (вчитель Когут М.П.), Медвіль Євгенія (10-Б) -  І місце з математики (вчитель Руснак А.І.), Кухта Юрій (9-Б)- ІІ місце зтрудового навчання вчитель Тичак Є.В.), Когут Дарина (8-Б)  ІІ місце з біології (вчитель Когут М.Ю.), Когут Юлія ІІ місце з трудового навчання (вчитель Ухаль Г.В.), Телюк Микола (9-А) ІІІ місце з математики (вчитель Перец І.В.),Лись Каріна (10-Б) ІІІ місце російської мови (вчитель Крегул М.Ю.), Брюхович Мирослав (8-Б) ІІІ місце з німецької мови (вчитель Брюхович І.І.), Куцин Христина (11-А) ІІІ місце з інформаційних технологій (вчитель Тичак М.М.), Плиска Оксана (8-А) – ІІІ місце з хімії (вчитель Куцин М.В.).

2016-2017 н.р.

Бойчук Неоніла (11-Б) і Михальчич Тетяна – ІІ місце із географії ІІІ етапу учнівських олімпіад (вчитель Метелешко М.М.). Призерами та переможцями ІІ етапу учнівських олімпіад стали: Бойчук Неоніла (11-Б) ІІ місце та Грижинець Максим (8-А) ІІІ місце з англійської мови (вчитель Мадар С.М.), Бойчук Єлизавета (8-А) ІІІ місце з трудового навчання (вчитель Ухаль Г.В.), Когут Дарина (11-Б) ІІ місце з екології (вчитель Когут М.В.), Бойчук Неоніла (11-Б) ІІІ місце з економіки (вчитель Метелешко М.М.), Крегул Яна 9-А І місце з російської мови (вчитель Крегул М.Ю.), Бойчук Неоніла (11-Б) ІІ місце з російської мови (вчитель Ямнюк І.В.), Михальчич Тетяна (8-А) І місце з німецької мови (вчитель Кустрьо М.Ф.), Попович Михайло Михайлович (9-Б) ІІІ місце з фізики (вчитель Піцур В.М.), Бойчук Неоніла (11-Б) ІІ місце з інформаційних технологій (вчитель Тичак М.М.), Магей Микола (9-А) ІІІ місце та Куцин Христина 10-А ІІІ місце з інформаційних технологій (вчитель Тичак Є.В.), Бойчук Неоніла (11-Б) ІІІ місце з історії (вчитель Дикун М.В.), Михальчич Тетяна ІІ місце з історії (вчитель Ухаль О.П.), Попович Мхайло Васильович (9-Б) ІІІ місце з інформатики (вчитель Тичак Є.В.), Ухаль Вікторія (7-Б) ІІІ місце з української мови (вчитель Кулеба Є.П.), Бойчук Неоніла (11-Б) ІІ місце  та Михальчич Тетяна ІІ місце з географії  (вчитель Метелешко М.М.), Крегул Сергій ІІІ місце з географії (вчитель Крегул Т.В.), Телюк Микола (8-А) та Фіцай Петро (9-А) ІІІ місце з математики (вчитель Лапчак Г.Ю.), Бойчук Неоніла (11-Б) ІІІ місце з математики (вчитель Піцур Я.М.), Сойма Іванна (9-Б) ІІІ місце з біології (вчитель Тяско С.М.).


2015-2016 н.р.

Бойчук Неоніла (10-Б) – ІІ місце із української мови (вчитель Кулеба Є.П.), з географії (вчитель Метелешко М.М.) та правознавства (вчитель Бойчук Ю.І.), ІІІ місце з історії (вчитель Дикун М.В.), Кухта Руслан (11 –А) – ІІ місце з астрономії (вчитель Роман Г.М.), ІІІ місце з економіки та географії (вчитель Метелешко М.М.), Бойчук Єлизавета (7-А) ІІІ місце конкурс Яцика (вчитель клімова Н.П.), Крегул Яна (8-А) ІІ місце з німецької мови (вчитель Кустрьо М.В.), Білани Микола з фізики (вчитель Піцур В.М.), Нанаші Наталія (8-Б) ІІІ місце з російської мови (вчитель Ямнюк І.В.), Фіцай Олена (11-Б) ІІ місце з російської мови (вчитель Михалчич Т.Ю.), Мацола Іванна (8-А) з української мови (вчитель Бойчук Л.В.), Когут Дарина (10-Б) з інформаційних технологій (вчитель Тичак Є.В.), Ухаль Павлина (11-Б) ІІ- місце з історії (вчитель Ухаль О.П.), Магей Микола (8-Б) ІІ місце з трудового навчання (вчитель Тичак Є.В.).
І м..Бойчук Неоніла, Когут Дарина в обласному конкурсі екскурсоводів музеїв (Кер. Попович О.В.)
І м.. Бойчук Неоніла конкурс лідерів учнівського врядування Віце-президент обласного учнівського парламенту
 Бойчук Неоніла лауреат ІХМіжнародний конкурс Українознавства «Історія та сьогодення моєї маленької Батьківщини»

Обласний заочний конкурс фоторобіт «Моя- Україна»
ІІ.м Мадар Тарас В.
ІІІ.м Крегул Сергій С.
ІІІм. Бенко Ельвіра  М.
ІІІм. Метелешко Іван І.2014-2015н.р.
 

ІІІ.м Бойчук Неоніла переможець обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН України (кер.Кулеба Є.П.)
ІІІм. Крегул Сергій в обласному заочному конкурсі фоторобіт – фоторепортаж «Професія моїх батьків « кер.Тичак Є.В.)


2013-2014 н.р.

Лись Каріна 6-Б клас та Кухта Ангеліна 7-А клас зайняли І місця в районі  з образотворчого мистецтва (Герич Т.М.);  Бережник Каміла 9-А кл. ІІ м. з німецької мови  (Кустрьо  М.Ф.) та ІІ м. з української мови (Бойчук Л.В.); Бойчук Неля ІІ м. з історії (Бенко А.В.), ІІ м. з української мови (Кулеба Є.П.) та  ІІІ м. з англійської мови (Мадар С.М.); Гоцуляк Олеся 10-В кл. ІІ м. з математики (Піцур Я.М.); Ухаль Павлина 9-Б ІІ м. з правознавства (Бойчук Ю.І.) та ІІІ м. з біології (Меклеш Н.І.); Метелешко Микола     ІІ м. з географії (Метелешко М.М.) та ІІ м. з німецької мови (Кустрьо М.В.);  Руснак Аделіна ІІ м. з німецької мови (Брюхович І.І.) та ІІІ м. з інформатики (Тичак Є.В.); Куцин Наталія  11-Б кл. ІІ м. з фізкультури (Носа Н.М.), Король Роман  11-А ІІ м. з фізкультури (Носа Н.М.); Ухаль Оксана 9-Б ІІІ м. з англійської мови (Ребар Л.І.) та ІІІ м. з хімії (Куцин М.В.); Кустрьо Ольга 11-Б ІІІ м. з екології (Магей С.М.) та  ІІІ м. з економіки (Метелешко М.М.)

 

2012-2013 н.р.

Кус Марія 9-В клас зайняла І місце в районі  з української мови (Фіцай А.В.), ІІІ м. з німецької мови (Брюхович І.І.), Куцин Яна Ів. 11-В кл. І м. на конкурсі ім.П.Яцика (Клімова Н.П.), ІІ м. з історії (Ухаль О.П.), Гоцуляк Олеся 9-В кл. І м. з хімії (Куцин М.В.), ІІІ м. з фізики (Піцур В.М.), Кухта Олеся 10-А І м. з психології (Біланич М.В.), ІІ м. з правознавства (Бойчук Ю.І,), ІІ м.у конкурсі ім.П.Яцика, Телюк Поліна11-А кл. ІІ м. з економіки (Метелешко М.М.), Ухаль Павлина 8-Б кл. ІІІ м. з біології (Меклеш Н.І.), Фатієв Олександр 8-Б кл. ІІ м. з географії (Крегул Т.В.), Куцин Оксана 11-В кл. ІІ м. з інформатики (Тичак Є.В.), Коробченко Ольга 10-Б ІІІ м. з інформатики, ІІ м. з української мови (Кулеба Є.П.), Бойчук Неоніла 7-Б кл. ІІІ м. з математики (Герич М.В.), ІІІ м. з української мови (Кулеба Є.П.), Магей Юлія 8-Б ІІІ м. з математики (Руснак А.І.), ІІІ м. з німецької мови (Кустрьо М.Ф.), Декет Вікторія 11-В ІІІ м. з астрономії (Роман Г.М.), Крегул Інна 9-В ІІІ м. з англійської мови (Мадар С.М.), Ухаль Оксана 8-Б ІІІ м. з англійської мови (Кустрьо М.В.), Менжул Світлана 10-В ІІІ м. з німецької мови (Фіцай С.І.), Бережник Богдана 11-Б ІІІ м. з фізкультури (Дінслер В.І.), Сойма Елена 7-А ІІ м. з образотворчого мистецтва (Герич Т.М.), Бережник Каміла 8-А ІІІ м. з української мови (Бойчук Л.В.),ІІ м. з трудового навчання (Ухаль Г.В.), Когут Дарина 7-Б ІІ м. у конкурсі ім.П.Яцика (Кулеба Є.П.), Фіцай Петро 5-А ІІ м. у конкурсі Яцика (Бойчук Л.В.), Цап Юрій 11-Б ІІ м. з фізики (Піцур В.М.), Герич Вікторія 9-В ІІ м. з трудового навчання (Ухаль Г.В.), Кулеба Мирослав 8-Б ІІІ м. з трудового навчання (Ухаль Г.В.)

 

2011-2012 н.р.


Кус Марія 8-В клас зайняла І місце в районі  в конкурсі ім.. Яцика (вчит. Фіцай А.В. ), ІІІ місце з біології (вчит. Когут М.П.), ІІІ місце з німецької мови (вчит. Брюхович І.І.) Бережник Каміла 7-Б   - ІІ місце з географії (вчит. Крегул Т.В.) , Бойчук Неля – 6-Б зайняла ІІ місце з математики (вчит.Герич М.В.), ІІ місце в конкурсі ім..Яцика (вчит. Кулеба Є.П.), Когут Дарина 6-Б зайняла ІІІ місце в конкурсі ім..Яцика (вчит. Кулеба Є.П.), Ухаль Оксана 7-Б  зайняла ІІІ місце з укр..мови (вчит. Кулеба Є.П.), Куцин Неля 7-Б  зайняла ІІ місце з образотворчого мистецтва (вчит.Герич Т.М.), ІІІ місце з фізики (вчит. Куцин В.П.) Коробченко Ольга 9-Б зайняла ІІ місце з математики (вчит. Когут Г.Ю.), Герич Петро  зайняв ІІІ місце з трудового навчання (вчит. Тичак Є.В.), Тимочко Марія 5 клас зайняла ІІІ місце з образотворчого мистецтва (вчит. Герич Т.М.),  Куцин Оксана 10-В  – ІІІ місце з географії (вчит. Метелешко М.М.) і ІІІ місце з інформатики (вчит. Тичак Є.В.) Сойма Ганна  9-Б зайняла ІІІ місце з географії  (вчит. Метелешко М.М.), Цап Юрій 10-Б – ІІІ місце з математики (вчит. Лапчак Г.Ю.), Когут Вікторія 10-В   – ІІІ місце в конкурсі ім..П.Яцика, Крегул Василь 11-Б зайняв ІІІ місце   з екології, Попович Інна 11-Б зайняла ІІІ місце з історії (вчит. Ухаль О.П.)

Районні конкурси дитячої творчості:(2010-2011н.р)   

1.»Знай і люби свій рідний край»

   І м   Куцин Наталія 11-А кл  (кер. Бережник О.М. в номінації «Живопис»)

  ІІ м   Проворніков Максим  7-А  (кер.Герич Т.М.  в номінації «Живопис»)

  ІІ м   Бережник Каміла  6-А (кер. Герич Т.М. в номінації «Живопис»)

  ІІ м Черевко Станіслав 1-Б (кер Черевко С.Д. в номінації «Ізонитка»)

ІІ м Крегул Яна 3-А (кер. Куцин Л.М. в номінації «Вироби зі шкіри»)

ІІІ м Мацола Юрій 4-Б (кер Михалчич В.І. в номінації «Народна лялька»)

Призери районних олімпіад у 2010-2011 н.р.

1.Куцин Неля – 6 клас – обр.мистецтво – І місце (вч. Герич Т.М.)
2. Проворник Максим – 7 клас – обр.мистецтво – ІІ місце (вч.Герич Т.М.)
3. Ухаль Сергій – 9 клас – географія – ІІ місце (вч. Метелешко М.М.)
4. Цап Михайло – 8 клас – фізика – ІІ місце (вч. Роман Г.М.)
5. Кус Марія – 7 клас – нім.мова – ІІ місце (вч. Кустрьо М.Ф.)
6. Меклеш Юлія – 11 клас – інформатика – ІІ місце (вч. Тичак Є.В.)
7. Меклеш Юлія – 11 клас – біологія – ІІ місце (вч. Когут М.Ю.)
8. Коробченко Ольга – 8 клас – рос.мова – ІІІ місце (вч. Крегул В.Ф.)
9. Куцин Наталія – 11 клас – історія – ІІІ місце (вч. Дикун М.В.)
10. Цап Юрій – 9 клас – фізика – ІІІ місце (вч. Піцур В.М.)
11. Телюк Поліна – 9 клас – хімія – ІІІ місце (вч. Меклеш Н.І.)
12. Кустрьо Неля – 11 клас – хімія – ІІІ місце (вч. Когут М.Ю.)
13. Куцин Оксана – 9 клас – рос.мова – ІІІ місце (вч. Ямнюк І.В.)


Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика

1. Сойма Елена – 5 клас – укр.мова – ІІІ місце (вч. Фіцай А.В.)
2. Бережник Каміла – 6 клас – укр.мова – ІІІ місце (вч. Бойчук Л.В.)


Мала академшя наук (2010-2011 н.р.)

1.Черевко Христина – 9 клас – секція мистецтвознавство – І місце (кер.Бережник О.М.)
2. Меклеш Юлія - 11 клас – секц..мультимедійних систем – І місце (кер.Тичак Є.В.)
3. Телюк Поліна – 9 клас – секц. охорони довкілля – І місце (кер. Меклеш Н.І.)
4. Герич Павліна – 11 клас – секц. історичного краєзнавства – ІІ місце (кер.Попович О.В.)
5. Цап Юрій – 9 клас – секц.зоологія, ботаніка – ІІ місце (кер.Когут М.П.)
6. Бережник Богдана – 9 клас – секц.географія та ландшафт. –ІІІ місце (кер.Магей С.М.)
7. Крегул Богдан – 11 клас – секц.історії та географії – ІІІ місце (кер.Попович О.В.)
8. Цап Михайло – 8 клас – секц.біологія людини – ІІІ місце (кер.Когут М.П.)

 
 
Олімпіади
 участь в районних олімпіадах,
де учні показали такі результати (14 призових місць):

2009/2010 н.р.

І місце Бережник Каміла (5 кл.) – образотворче мистецтво
ІІ місце Клімова Віра (7 кл.) – українська мова
 Крегул Вікторія (10 кл.) – українська мова
 Цап Юрій (8 кл.) - фізика
 Крегул Юрій (9кл.) – географія
 Цибульник Юлія (11 кл.) – хімія
ІІІ місце Куцин Оксана (8 кл.) – укр.мова
 Ухаль Сергій (8 кл.) – історія, географія
 Ухаль Юлія (9 кл.) – англ.мова, укр.мова
 Бережник Таміла (9 кл.) – хімія
 Куцин Наталія (10 кл.) – математика
 Цап Михайло (7 кл.) – образотворче мистецтво

 
Мала академія наук
2005 рік
Черевко Іван ІІм. інформатика
2006 рік
Магей Ельвіра ІІ м. інформатика
  Кустрьо Тетяна І м. інформатика  
2007 рік
Лись Радміла І м. інформатика
  Ямнюк Оксана ІІ м. інформатика
  Федак Ольга І м. біологія
2008 рік
Куцин Кароліна І м. біологія
2009 рік
Куцин Наталія І м. математика
2010 рік  
І місце Канюка Вадим 11-В кл. інформатика (Тичак Є.В.)
Бережник Таміла 9-А географія ІV м. в області (Крегул Т.В.)
Цибульник Юлія 11-А історія (Куцин М.В.)
Черевко Христина 8-В образотворче мистецтво (Бережник О.М.)
ІІІ місце Крегул Юрій 9-А біологія (Когут М.П.)

Результати конкурсів та спортивних змагань:  

2005 р.
«Самоцвіти Тячівщини» ІІ м., «Зліт юних правознавців» ІІ м., «Юні фотолюбителі» І м., «Моя Україно»
2006 р.
ІІІ м. «Юні пожежники», ІІІ м. в районному конкурсі «Краса і біль України».
2007 р.
ІІІ м. в конкурсі з української мови ім. Яцика, ІІ м. команда з ДПЮ, ІІІ м. «Краса і біль України», І м. «Знай і люби свій рідний край» в номінації «Живопис на дереві», ІІ м. загін «За здоровий спосіб життя», І м. «Новорічний подарунок»
2008 р.
ІІІ м. на конкурсі з української мови ім.. П.Яцика, ІІ м. з ДПЮ, І м. огляді – конкурсі учнівської художньої самодіяльності, ІІ м. «Краса і біль України», І м. «Знай і люби свій рідний край», ІІ м. агітбригада «За здоровий спосіб життя», ІІ м. «Історія міст і сіл», І м. «Юні пожежники», ІІ м. «Космічні фантазії», І м. в конкурсі технічного моделювання, І і ІІ м. фотоконкурс «Моя Україно», І м.»Природа та творчість», І м. Податки очима дітей», І м. Самоцвіти Тячівщини», ІІІ м. «Україна вишивана», ІІ м. «Молодь обирає здоровя» 
2009 р.
Конкурс «Знай і люби свій край»
ІІ місце Крегул Юрій (Тичак Є.В.) номінація «Художнє різьблення по дереву»
ІІІ місце Магей Любов 9 кл. номінація «Бісероплетіння»
ІІІ місце Ухаль Оксана 9 кл. номінація «Художня вишивка»
ІІІ місце Тимочко Віра 7 кл. ном. «Живопис»
2010
Районний конкурс «Права національних меншин» Тимочко Віра 7-А кл. (Герич Т.М.)
Конкурс «Природа очима дітей»
ІІ місце Цибульник Юлія (Попович О.В.)
Конкурс «Новорічний букет замість ялинки» 
ІІІ місце Фатієв Олександр 5-Б (Кустрьо М.В.)

Районні спортивні досягнення з легкої атлетики
 Куцин Іван 11-В І м., ІІм., ІІІ м. в районі, ІІ м. в області
Ім.., ІІ м., в районі Черевко Діана (11-в)
І, ІІ, ІІІ м. в районі Куцин Лариса (6-А) 
ІІІ м. в районі Король Роман (7-Б)
ІІІ м. Дьолог Микола (8-Б)
ІІ, ІІІ м. в районі Фіцай Денис (5-Б)
змагання по футболу 
ІІ місце учні 5-6 класів  
змагання по баскетболу
IV місце учні 9-11 класів

Конкурс «Молодь обирає здоров’я»
ІІІ місце агітбригада «Калина»
конкурс плакатів «Я обираю здоров’я»
ІІ місце (Герич Т.М.)
Конкурс «Юні екологи» команда «Водограй» -грамота за активну участь 
Конкурс науково – технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі Україно!»-
номінація «Макет будівель» ІІ місце Крегул Сергій 2-А (Кухта Л.М.)
номінація «Іграшка» ІІ місце Мацола Юрій(3-Б), Влашин Марина (1-А) (Тичак Є.В.)
Конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» ІІ місце жанрове фото Сасин Євгенія 9-А (Тичак Є.В.)
ІІІ місце Крегул Юрій 9-А «Пейзаж» (Тичак Є.В.)
ІІІ місце Кухта Олеся 7-А жанрове фото (Тичак Є.В.) 
І місце команда школи з легкої атлетики (Носа Н.М.)
 
Наша школа
Адміністрація, педколектив та учні Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вітають Вас на нашому сайті. Відвідуючи наш сайт, будь ласка, залишайте свої відгуки та зауваження в гостьовій книзі.
Герб школи
Бібліотека
Зворотній відлік

До закінчення
навчального року залишилось:


139   днів
18 : 01 : 05

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.

Календар

«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Архів записів
Новини освіти
Свята та події
Календар України
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 12
Відео
Наша кнопка
Ми будемо дуже вдячні
якщо ви розмістите нашу
кнопку у себе на сайті!

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

On-line перекладач
Перекладач онлайн
Друзі сайту
с.Калини
 • Форум директорів шкіл України
 • Корисні посилання
  http://kalyny-sch.at.ua/zavantazhennja.png
 • Шкільна бібліотека
 • Підручники для підготовка до ЗНО з історії України
 • Школа на карті
  Форма входа
  Наша адреса: 90532, с.Калини, вул. Дж. Леннона,147
  Телефон: +380(3134)7-44-63;   e-mail:  kalyny-sch@tyachiv.net.ua
  Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів © 2019
  uCoz