Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів


Меню сайту

Дні народження

Choose language

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Дитяче телебачення
Смотреть бесплатно детские телеканалы

Пошук

Погода
Калини 

Новини Педпреси

Радіо

Судоку

Інтернет швидкість
IP-Кнопка

Час життя сайту

Статистика сайту

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Карта відвідування

Відвідування

Річний звіт про діяльність закладу

  

 

Звіт
директора Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бойчука Ю.І.
перед педколективом та громадськістю про діяльність школи
за 2016-2017 навчальний рік

 

    Становлення української державності, побудова громадянського суспільства, інтеграція України в світове та європейське співтовариство передбачають орієнтацію на людину, її духовну культуру і визначають основні напрями модернізації навчально-виховного процесу. В основу національної системи виховання покладено національну ідею, як консолідуючий чинник розвитку суспільства і нації в цілому. Форми і методи виховання спираються на народні традиції, кращі надбання національної та світової педагогіки і психології.
    Ідеалом виховання виступає різнобічно та гармонійно розвинена, національно свідома, високоосвічена, життєво компетентна творча особистість, здатна до саморозвитку і самовдосконалення. У сучасній соціокультурній ситуації головною домінантною виховання є формування в особистості ціннісного ставлення до навколишньої дійсності та самої себе, активної за формою  та моральною за змістом життєвої позиції. Сучасні діти добре проінформовані щодо процесів, які відбуваються в різних сферах науки, техніки, динамічно володіють сучасними комунікаційними технологіями.
     Усе це створює сприятливі умови для розвитку виховання як пріоритетної сфери соціального життя країни, для підвищення її статусу та потенціалу, досягнення якісно нових результатів у духовно-моральному, громадянському. Трудовому, художньо-естетичному, екологічному вихованню дітей та учнівської молоді в Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
    Педколектив школи  у минулому навчальному році працював над проблемою глибокого засвоєння матеріалу навчальних програм, формування в учнів розуміння важливостей факту здобуття незалежності Україною, над виробленням головних важелів розбудови державності України.
    Навчально-виховний процес здійснюють 67 вчителів. Із них  мають вищу категорію – 40 вчителів, І категорію –  13 вчителів, ІІ категорію – 5 вчителів, спеціаліст – 3 вчителі, тарифний розряд – 6 вчителів, пед. Звання  “старший вчитель” – 26 вчителів, педагогічне звання «старший вихователь» –  2 учителі, звання “вчитель-методист” – 5 вчителів.
   Вчителі школи підвищували свій фаховий рівень. 
   12 педагогів пройшли курсову перепідготовку.
   За поточний навчальний рік 14 вчителів пройшли атестацію. 
   За результатами атестації 7 вчителів підтвердили кваліфікаційну категорію „спеціаліст вищої категорії”, 4 – звання «старший вчитель»,  3 вчителям присвоєно „вищу категорію”,  4– присвоєно І кваліфікаційну категорію , 5 вчителям присвоєно педагогічне звання «старший вчитель».    
   В школі працює 8 методоб’єднань вчителів, на засіданнях яких педагоги діляться досвідом своєї роботи, ознайомлюються з педагогічними новинками. Вчителі проводять аналіз якості знань учнів та рівень викладання предметів, проводиться відповідна робота з молодими спеціалістами.

   Всі педагоги працювали самовіддано, творчо, добросовісно. Вчителі старанно готувалися до уроків, проводили їх на відповідному науково – методичному рівні, використовували різні форми і методи, різноманітне унаочнення.

   Результатом роботи педколективу є хороший рівень знань учнів. У школі у 2015/2016 навчальному році навчалося 595 учнів.
   У 1-4 класах навчалося 251 учень. З них 61 закінчили навчальний рік на відмінно.
   За результатами проведення ДПА 4-х класах з української мови успішність становила 96%, якість знань – 74 %; з літературного читання успішність – 100%, якість – 83%; з математики успішність –95%, якість знань – 77%.
   Навчання початківців проводиться у дві зміни.
   Вже стало доброю традицією щорічно проводити в кінці листопада тиждень школярика. Протягом тижня  у всіх 1-х класах проводяться відкриті уроки, виховні заходи, випускається стінна газета, організатор проводить екскурсію у кабінет педагога – організатора, де знайомить учнів з шкільною організацією „Школярик” і в кінці тижня учнів урочисто посвячують у „Школярики”. І ще одною гарною традицією у нашій школі є проведення у травні місяці Дня відкритих дверей. Це свято зустрічі майбутніх першокласників з випускниками початкової ланки. Четвертокласники готують концерт для малюків, проводять конкурси, вікторини. А класні керівники майбутніх 1-х класів знайомлять дітей із шкільним приладдям, яке потрібно для школи, з режимом  школяра. Після закінчення 1-го класу проводиться ранок „Прощання з буквариком”, а також  свято у 4 класах “Прощавай, початкова школо”.
   Учні початкових класів приймають активну участь у всіх шкільних і позашкільних виховних заходах, у конкурсах, які передбачені річним планом роботи школи. Систематично випускаються стінні  плакати , газети до державних свят.
   Контроль якості знань учнів проводиться відповідно до методичних рекомендацій, які подаються у посібнику „Контроль та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової ланки школи”.
   При школі діють групи продовженого дня: перші три групи складаються з учнів 1-х класів, ГПД №4 – з другокласників. 
   У 5-10 класах із 300 учнів 46 відмінників.   Із 43 випускників 11-х класів всі взяли участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.  
   Навчально-виховний процес у старшій школі проходить за технологічною профорієнтацією на базі Калинівського МНВК.
   Різними формами здійснюється контроль якості знань учнів. Після вивчення кожного розділу проводиться тематичний облік знань учнів, на який відводиться окремий урок. У початкових та 5-10 класах було проведено підсумкові контрольні роботи з української мови та математики. Учні показали непогані знання. Більша частина учнів має високий та достатній рівень знань. Хороші результати показали і випускники 9-х під час проведення ДПА.
   Наші учні брали активну участь у предметних олімпіадах на рівні школи, району, області.   Бойчук Неоніла (11-Б) і Михальчич Тетяна – ІІ місце із географії ІІІ етапу учнівських олімпіад (вчитель Метелешко М.М.).                              Призерами та переможцями ІІ етапу учнівських олімпіад стали:

Бойчук Неоніла (11-Б) – ІІ місце та Грижинець Максим (8-А) – ІІІ місце з англійської мови (вчитель Мадар С.М.),
Бойчук Єлизавета (8-А) – ІІІ місце з трудового навчання (вчитель Ухаль Г.В.),
Когут Дарина (11-Б) – ІІ місце з екології (вчитель Когут М.В.),
Бойчук Неоніла (11-Б) – ІІІ місце з економіки (вчитель Метелешко М.М.), Крегул Яна 9-А – І місце з російської мови (вчитель Крегул М.Ю.),
Бойчук Неоніла (11-Б) – ІІ місце з російської мови (вчитель Ямнюк І.В.), Михальчич Тетяна (8-А) – І місце з німецької мови (вчитель Кустрьо М.Ф.), Попович Михайло Михайлович (9-Б) – ІІІ місце з фізики (вчитель Піцур В.М.),
Бойчук Неоніла (11-Б) – ІІ місце з інформаційних технологій (вчитель Тичак М.М.),
Магей Микола (9-А) – ІІІ місце та Куцин Христина 10-А ІІІ місце з інформаційних технологій (вчитель Тичак Є.В.), Бойчук Неоніла (11-Б) – ІІІ місце з історії (вчитель Дикун М.В.),
Михальчич Тетяна – ІІ місце з історії (вчитель Ухаль О.П.),
Попович Михайло Васильович (9-Б) – ІІІ місце з інформатики (вчитель Тичак Є.В.),
Ухаль Вікторія (7-Б) – ІІІ місце з української мови (вчитель Кулеба Є.П.), Бойчук Неоніла (11-Б) – ІІ місце  та Михальчич Тетяна – ІІ місце з географії  (вчитель Метелешко М.М.),
Крегул Сергій – ІІІ місце з географії (вчитель Крегул Т.В.),
Телюк Микола (8-А) та Фіцай Петро (9-А) – ІІІ місце з математики (вчитель Лапчак Г.Ю.),
Бойчук Неоніла (11-Б) – ІІІ місце з математики (вчитель Піцур Я.М.),
Сойма Іванна (9-Б) – ІІІ місце з біології (вчитель Тяско С.М.).

   Відповідно до  листа Міністерства освіти і науки України  № 1/9-149 від 13.0.2017 року «Про  проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016-2017 навчальному році» та з метою забезпечення організованого закінчення поточного навчального року в школі з 29 травня по 12 червня проходила навчальна практика та навчальні екскурсії.
   Виховна робота школи базується на основі виконання завдань, викладених в наказі МОН від 31.10 2011р. «Про основні орієнтири виховання учнів 1-11кл. навчальних закладів України,та виконанні заходів, спрямованих на розкриття мети, положень і завдань», «Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді» прийнятої на засіданні Колегії Міністерства освіти і науки України 26.03.2015р. Ця концепція спирається на традиції української державності, національно-визвольної боротьби українського народу, громадянську свідомість, здатність критично і незалежно мислити. Бути активним у відстоюванні своєї позиції та готовим до захисту незалежності й територіальної цілісності української державності.
   Ідеалом виховання виступає різнобічно та гармонійно розвинена, національно свідома, високоосвічена, життєво компетентна творча особистість, здатна до саморозвитку і самовдосконалення. У сучасній соціокультурній ситуації головною домінантною виховання є формування в особистості ціннісного ставлення до навколишньої дійсності та самої себе, активної за формою  та моральною за змістом життєвої позиції. Сучасні діти добре проінформовані щодо процесів, які відбуваються в різних сферах науки, техніки, динамічно володіють сучасними комунікаційними технологіями.
   Усе це створює сприятливі умови для розвитку виховання як пріоритетної сфери соціального життя країни, для підвищення її статусу та потенціалу, досягнення якісно нових результатів у духовно-моральному, громадянському. Трудовому, художньо-естетичному, екологічному вихованню дітей та учнівської молоді в Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
   Поряд з навчальним процесом у школі велика увага приділяється виховній роботі, адже виховний процес відіграє важливу роль у вихованні майбутнього громадянина України. 
   В школі успішно працює учнівська організація „Червона калина”, з метою виховання особистості, індивідуальності учнів, привчає учнів до самостійного життя. Для того щоб виявляти і розвивати інтереси учнів у школі діють предметні гуртки різних напрямків: „Дитячий вернісаж”, „Юний мовознавець”, «Мовознавець», „Юні  натуралісти”, „Юний історик”, «Юні екскурсоводи», «Художня вишивка», «Географія рідного краю». Також працюють гуртки від ЦДЮТ. 
   Згідно річного плану головна увага приділяється національно-патріотичному вихованню. Протягом року вчителі-предметники, класні керівники, докладали немало зусиль, щоб покращити і підтримувати відвідування учнів школи, постійно приділялася увага підтриманню санітарного стану шкільних приміщень. Проводилась виховна робота в різних напрямках. Докладалося чимало зусиль щоб життя школярів було цікаве та насичене різними формами виховання.

1.    Тиждень  миру.
2.    Тиждень  знань  правил дорожнього руху «Увага!Діти на дорозі».
3.    Олімпійський тиждень
4.    Тиждень милосердя.
5.    Тиждень правових знань.
6.    Тиждень мистецтва.
7.    Тиждень  української мови та літератури.
8.    Тиждень  пам’яті жертв голодомору.
9.    Тиждень школярика.
10.    Тиждень здоров’я. 
11.    Тиждень ціннісного ставлення до суспільства і держави.
12.    Тиждень «Славні хлопці – українці».
13.    Тиждень «Звичаї та обряди  рідного краю».
14.    Тиждень виховання національної самосвідомості.
15.    Тиждень учнівського самоврядування.
16.    Тиждень математики.
17.    Тиждень іноземної мови.
18.    Тиждень «Від Тараса до Тараса Шевченка»
19.    Тиждень сім’ї (Психології)
20.    Тиждень трудового виховання.
21.    Тиждень «Збережемо природу для наших нащадків»
22.    Тиждень біології та географії.
23.    Тиждень цивільної оборони.
24.    Тиждень історії.
25.    Тиждень пам’яті.
26.    Тиждень старшокласників.

А також кожен четвертий тиждень місяця проводиться тиждень педагогічної майстерності класного керівника.
    Серед проведених предметних тижнів та тижнів виховного напрямку можна відмітити:
    Тиждень української мови та писемності (Клімова Н.П., Бойчук Л.В., Фіцай А.В., Меклеш Н.І.,Кулеба Є.В., Метелешко О.І.).
    Тиждень правових знань (Ухаль О.П., Бенко А.В.Дикун М.В.)
    Тиждень школярика (Кухта Л.М. Михалчич В.І. Кухта Н.В. Кус І.Ю. УхальЮ.О. Сойма Г.В. Золотник М.П.)
Тиждень здоров’я (Когут М.П. Тяско С.М.)    
Тиждень ціннісного ставлення суспільства до держави Метелешко О.І. Мадар С.М. Бенко А.В. Піцур В.М.)
       Тиждень географії та біології (Метелешко М.М. Кубарич С.Ю. Когут М.П. Тяско С.М.)
В рамках цих тижнів проводилися бесіди, конференції, виховні години, шкільні конкурси:

Свято осені в початковій школі «Усмішка леді осені» 
Фольклорне свято – ярмарок «Осінній вернісаж»;
Виставка – конкурс «Знай і люби свій край»;
Конкурс малюнків на асфальті «Ми за єдність та мир в Україні!»
Конкурс малюнків в початковій школі «Україна – країна миру.»
Конкурс мовно-літературний ім. Тараса Шевченка
День традицій «Ми родом з України»
Конкурс «Алло! Шукаємо талантів»
Свято присвячене 50 річниці народження Калинівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів.
Конкурс знавців української мови ім.. П. Яцика
Шкільний екологічний конкурс «Новорічний букет замість ялинки» «Новорічна іграшка»;    
Конкурс Новорічних газет, плакатів, привітань;
Різдвяні перегони 2017 спортивні змагання.
Театралізоване свято «Зустріч зими та весни».
Конкурс газет та плакатів «Збережемо красу землі для наших нащадків».
Конкурс «Великодня писанка»
Щомісяця випускається класний інформаційний вісник на різні тематики:
Конкурси класних вісників «Є в нас мова така чудова»;
Екологічний вісник;
Історичний вісник;
Краєзнавчий;
СНІД – загроза людству;
Новорічні привітання;
Конкурс «Найкращий клас місяця»;
Вісник краєзнавчий;
Вісник «Надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру».
Первоцвіти просять захисту.
Вітаємо жіноцтво.
Пам’ятаємо – перемагаємо.
Святкові концерти присвячені дню вчителя «Вітаємо вчителя!»  Благодійна акція «Діти – дітям» «Людина починається з добра» до Міжнародного дня інваліда, заходи, присвячені визволенню України від фашистських загарбників, заходи до Дня гідності та свободи та Дня пам’яті жертв голодомору, заходи «Історія та трагедія Бабиного Яру», відзначено День Захисника України, посвята в першокласники, виховний захід до 28 річниці виведення військ з Афганістану, година пам’яті «Небесна сотня у наших серцях», вшанування літературної спадщини Великого Кобзаря, святковий концерт «Вітаємо Жінку», свято «День народження Землі», Свято веселого Букварика, святкова лінійка «Останній дзвінок», концерт «Прощавай початкова школо», Випускний бал.
Акція «Подаруй бібліотеці книгу»
Рейд «Книга скаржиться! Книга дякує!»
Акція «Годівничка»
Акція «Засвіти свічку»
Акція «Первоцвіти просять захисту»
Акція «За чисте довкілля» «Я частина природи»
Акція «Зробимо Україну чистою разом!»
Акція «Шляхами подвигу і слави»

    Крім шкільних свят, конкурсів учні нашої школи приймають активну участь  у районних виховних конкурсах і заходах:
    Районні конкурси дитячої творчості
   1. Районний конкурс «Правовий Брейн - ринг»
   І місце – команда ШОК (Попович О.В. Бойчук Ю.І.)
   Конкурс літературних творів образотворчого мистецтва, та фоторобіт на тему: «Захисники України: історія та сьогодення»
   І м. – Канюка Оксана (Герич Т.М.)
   ІІІ м. – Грижениць Максим (Мадар С.М.)
   2. Всеукраїнська експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»
   І м. – Кубарич Діана 6кл. (Кубарич С.Ю.)
   ІІ м. – Фіцай Світлана 6кл. (Фіцай С.І.)
   ІІ м. – Бойчук Неоніла  11кл.(Кулеба Е.П.)
   ІІ м. – Лунга Дарина 8 кл. (Ухаль О.П.)
   ІІІ м. – Брюхович Мирослав 7 кл. (Брюхович І.І.)
   ІІІ м. – Бойчук Неоніла 11кл. (Дикун М.В.)
   ІІІ м. – Попович Михайло 9 кл. (Тяско С.М.)
   ІІІ м. – Когут Юлія 7 кл. (Когут М.П.)
   За активну участь відзначено Когут Дарину 11кл (Когут М.П.) Грежинець Максим 8кл. (Мадар С.М.)
   3. Районний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка
   ІІ м. – Михалчич Тетяна 8кл. (Клімова Н.П.)
   ІІІ м. – Когут Дарина 11кл. (Кулеба Є.П.)                       
   4. Екологічний конкурс «Новорічних композицій»
   І м. – Бойчук Єлизавета (Дьолог Л.М.)
   ІІ м. – Жидак Юлія (Ямнюк І.В.)
   ІІ м. – Метелешко Василь (Метелешко О.І.)
   ІІ м. – Куцин Михайло (Метелешко О.І.)
   5. Всеукраїнський конкурс захисту науково-дослідницьких робіт учнів-          членів Тячівської філії МАН 2016-2017 р.
   І м. – Куцин Христина (Фіцай А.В.)
   І м. – Михалчич Тетяна (Клімова Н.П.)
   І м. – Ухаль Мирослава (Крегул М.Ю.)
   І м. – Золотник Іванна (Кулеба Є.П.)
   І м. – Бойчук Неоніла (Тичак Є.В. Бережник О.М. Попович О.В. м.м)
   І м. – Попович Михайло (Бережник О.М.)
   І м. – Меклеш Неля (Фіцай А.В.)
   ІІ м. – Крегул Сергій (Крегул Т.В.)
   ІІ м. – Кухта Марія (Крегул Т.В.)
   ІІ м. – Кухта Віталіна (Крегул Т.В.)
   ІІ м. – Лунга Дарина (Метелешко М.М.)
   ІІ м. – Черевко Богдана (
   ІІ м. – Черевко Ангеліна (Фицай А.В.)
   ІІ м. – Бойчук Неоніла (Мадар С.М.)
   ІІ м. – Бойчук Єлизавета (Ухаль Г.В.)
   ІІ м. – Куцин Богдана (Фицай А.В.)
   ІІ м. – Грижинець Максим (Когут М.П.)
   ІІІ м. – Фреган Іванна (Крегул Т.В.)
   ІІІ м. – Кустрьо Марина (Тяско С.М.)
   ІІІ м. – Сойма Іванна (Когут М.П.)
   ІІІ м. – Куцин Рустама (Білани М.В.)
   ІІІ м. – Лись Каріна (Тяско С.М.)
   ІІІ м. – Куцин Василина (Тяско С.М.)
   ІІІ м. – Черевко Богдана (Когут М.П.)
   ІІІ м. – Когут Дарина (Кулеба Є.П.Когут М.П.) 
   ІІІ м. – Брюхович Мирослав (Брюхович І.І.)
   ІІІ м. – Черевко Богдана (Фицай А.В.)
   ІІІ м. – Мацола Іванна (Мацала Н.Ю.)
   ІІІ м. – Попович Михайло (Тяско С.М.)
   Учасники МАН – ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу захисту робіт: Золотник Іванна, Ухаль Мирослава, Бойчук Неоніла, Попович Михайло, Михалчич Тетяна, Меклеш Неля, Куцин Христина.
   6. Районний конкурс-виставка декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
   І м. – Мацола Евеліна (Герич Т.М.)
   І м. – Куцин Поліна (Герич Т.М.)
   І м. – Бойчук Неоніла (Дьолог Л.М.)
   І м. – Крегул Сергій (Дьолог Л.М.)
   ІІ м. – Попович Михайло (Тяско С.М.)
   ІІ м. – Куцин Вікторія (Герич Т.М.)
   ІІІ м. – Куцин Вікторія (Герич Т.М.)
   ІІІ м. – Канюка Оксана (Герич Т.М.)
   ІІІ м. – Лись Каріна (Тяско С.М.)
   ІІІ м. – Кубарич Діана (Метелешко О.І.)
   ІІІ м. – Попович Михайло (Тяско С.М.)
   7. Всеукраїнська виставка – конкурс науково-технічної творчості учнівської  молоді  районного етапу « Наш пошук і творчість – тобі Україно!»
   І м. – Кухта Микола (Кухта Н.В.)
   ІІ м. – Попович Михайло (Тичак Є.В.)
   ІІ м. – Лиспух Денис (Тичак Є.В.)
   ІІ м. – Бережник Анастасія (Кустрьо М.В.)
   ІІІ м. – Бойчук Єлизавета (Дьолог Л.М.)
   8. Конкурс «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»
   І м. – Дьолог Андріана (Ухаль Г.В.) ІІІ м. – в обласному конкурсі «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»
   І м. – Бойчук Єлизавета (Тичак Є.В.)
   8. Фестиваль-конкурс «Воскресни,писанко!»
   І м. – колектив гуртка з Образотворчого мистецтва
   ІІ м. – Фіцай Світлана (Метелешко О.І.)
   ІІ м. – Кухта Микола (Кухта Н.В.)
   ІІ м. – Бойчук Єлизавета (Дьолог Л.М.)
   ІІІ м. – Попович Михайло (Тяско С.М.)
   ІІІ м. – Метелешко Василь (Метелешко О.І.)
   9. Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв «Край, в якому я живу»
   І м. – Бойчук Неоніла (Попович О.В.) призер обласного конкурса.
   10. Районний конкурс «Малюнок,вірш.лист до мами»
   І м. – Канюка Оксана (Герич Т.М.)
   11. Всеукраїнський конкурс з правознавства
   Бойчук Неоніла – Диплом ІІІ ступеня
   12. Районний заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно»
   І м. – Попович Михайло (Попович О.В.)
   ІІ м. – Метелешко Іван (Метелешко М.М.)
   ІІ м. – Метелешко Василь (метелешко О.І.)
   ІІ м. – Крегул Сергій (Сойма Г.В.)
   ІІ м. – Ціпіньо Данило (Тичак М.М.)
   ІІІ м. – Магула Денис (Тичак М.М.)
   ІІІ м. – Бойчук Неоніла (Тичак Є.В.)
   ІІІ м. – Метелешко Іван (Метелешко М.М.)
   Переможець обласного конкурсу Бойчук Єлизавета – Диплом  ІІІ ступеня.
   13. Конкурс малюнків «Я маю право!»
   І м. – Мацола Евеліна (Герич Т.М.)
   І м. – Фіцай Світлана (герич Т.М.)
   І м. – Попович Михайло (Герич Т.М.)
   ІІ м. – Куцин Поліна (Герич Т.М.)
   ІІ м. – Фіцай Яна (Герич Т.М.)
   14. Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»
   І м. – Куцин Поліна (Герич Т.М.)
   ІІІ м. – Михалчич Тетяна (Герич Т.М.) 
   Переможці обласного конкурсу та Всеукраїнського конкурсу нагородженні дипломом І ступеня – Куцин Поліна та диплом ІІІ ступеня – Михалчич Тетяна
   15. Районний конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами»
   І м. – Канюка Оксана (Герич Т.М.)
   16. Районна краєзнавча конференція (заочна) «Мій рідний край очима сучасників»
   І м. – Бойчук Неоніла (Бережник О.М.)
   І м. – Когут Дарина (Когут М.П.) переможець обласного конкурса.
   ІІ м. – Попович Михайло (Попович О.В.)
   ІІ м. – Ребар Василь (Кубарич С.Ю.)
   17. Районний конкурс на кращий відеоролик або фоторепортаж
«Я люблю Україну»
   І м. – команда Калинівської ЗОШ І-ІІІст.
   Бойчук Неоніла за активну участь у змістовному житті.
   Участь учнів в конкурсах екологічного районного центру.
   18. Всеукраїнський конкурс експериментально-дослідницьких робіт  
«Юний-дослідник»
   ІІІ м. – Мадар Марія (Куцин Г.Ю.)
   ІІІ м. – Ребар Вікторія (Бойчук Т.М.)
   19. Районна виставка  творчих  учнівських робіт «Творчість юних – тобі, Україно»
   ІІ м. – Фіцай Світлана (Куцин Г.Ю.)
   ІІ м. – Дзябко Артем (Бойчук Т.М.)
   20. Всеукраїнська екологічна акція «Годівничка»
   ІІ м. – Галац Ангеліна (Бойчук Т.М.)
   ІІІ м. – Куцин Евеліна (Бойчук Т.М.)
   21. Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика у 2016-2017р.
   ІІ м. – Бойчук Неоніла (Кулеба Є.П.)

   Велика роль у виховному процесі належить виховувати в учнів людяність і співчуття тому в школі проводилися різні благодійні акції: 
   1. Проводилась благодійна акція «Зроби крок назустріч» та акція «Милосердя», де учні та вчителі взяли активну участь у зборі подарунків, які були передані дитячий будинок інтернат села Вільшани де лікуються  та живуть діти з вадами здоров’я.
   Була проведена акція пам'яті жертв Голодомору 1932-33 рр. «Засвіти свічку». 
   Мітинг по відзначенню 72-річниці України та Закарпаття від фашистських загарбників.
   Зустріч з лікарем «Що ми знаємо про СНІД» (Фіцай С.А. Бережник Н.М.)
   За планом проводяться шкільні свята та виховні години, вечори старшокласників, які  організовує педагог-організатор Попович О.В..
   Учні школи приймали активну участь в районних змаганнях з футболу, легкої атлетики де зайняли призові місця:
   –  змагання по футболу І м. – збірна школи (Носа Н.М.);
   Всі  ці досягнення це кропітка  робота  вчителів, учнів. Це заслуга учнівського та шкільного колективу, які працюють в різних напрямках виховного процесу.
   Хочу  відмітити роботу вчителів:  Герич. Т.М., Бойчук Л.В., Метелешко О.І., Тяско С.М., Когут М.П., Клімову Н.П., Дикун М.В., Бенко А.В., Ухаль О.П., Фіцай С.І., Мадар С.М., Попович О.В., Тичак Є.В., Фіцай А.В., Дьолог Л.М., Куцин Л.М., Метелешко М.М., Кубарич С.Ю., Кулеба Є.П.
   Велика увага у вихованню учнів звертається на роботу по попередженню правопорушень серед учнів, які   схильні до шкідливих звичок. Такі учні залучаються до роботи в гуртках, факультативах, проводяться бесіди з психологом Біланич М.В. та соціальним педагогом Мацола Н.Ю. Проведена зустріч з дільничним інспектором Фіцай Віталій Юр. по профілактиці та попередженню правопорушень серед учнівської молоді. 
   На протязі навчального року наші учні відпочивали в таборі відпочинку «Берізка» (23 учнів). Крім того на протязі 10-ти днів при школі працював мовний табір, де учні поглиблювали знання з англійської та німецької мови (37 учнів).
   Велику допомогу у виховному процесі надає учнівське врядування школи під керівництво Попович О. В. 
   Проводяться загальношкільні лінійки «Права і обов’язки учнів», «Безпека на дорозі», «Учнівське шкільне врядування».
   Виховний процес це процес, який постійно рухається вперед і не зупиняється. 
   Всі заходи проведені класними керівниками, заст. директора з вих. роботи  Крегул Т.В. та педагогом – організатором Попович О.В. спрямовані на вихованні всебічно розвинутої особистості.
   Профорієнтаційна робота з учнями – один з головних напрямків виховної роботи, яка спрямована на підготовку учнів до свідомого вибору професії , визначення  свого місця у суспільстві. Робота проводиться  систематично з учнями всіх класів, але найбільше уваги приділяється учням 9-11 класів. Застосовуються різні форми роботи: зустрічі з викладачами ПТУ, ліцеїв, технікумів, вузів; конкурси творів, анкетування учнями та батьками.
Однією з важливих ланок профорієнтаційної роботи є організація профільного навчання учнів 10-11 класів за технологічним профілем у міжшкільному комбінаті та допрофільна підготовка учнів 8-9 класів (інформатика, природничі дисципліни).
   Потребує більших зусиль робота з обдарованою молоддю, результатами якої є перемоги в предметних олімпіадах. Існують незначні недоліки в роботі класних керівників по питанню відвідування учнями школи, особливо у старших класах.   
   Форми і методи виховання в навчальному та виховному процесі спираються на народні традиції, кращі надбання національної та світової педагогіки та психології.
   Виховний процес це процес, який постійно рухається вперед і не зупиняється. Недоліки в роботі кожного існують, їх немає лише там, де не працюють або не мають бажання покращити виховання наших  майбутніх громадян великої держави. Тому, велику увагу необхідно звернути класним керівникам в першу чергу на відвідування учнями школи, особливо у старших класах, підтримувати санітарний стан шкільних приміщень, постійно чергувати у класі та підтримувати чистоту  в школі, тримати зв'язок з батьками,   приймати участь у   всіх  виховних заходах, конкурсах, житті школи та класу.
   Всі заходи проведені педагогічним колективом спрямовані на вихованні всебічно розвинутої особистості. Звертається увага на роботу по попередженню шкідливих звичок в учнів, тому в цьому напрямку проводилися бесіди, діти залучаються до роботи в гуртках,  спортивних секціях ,факультативах. 
   Виховання в навчально-виховному процесі орієнтується  на народні традиції, кращі надбання національної та світової педагогіки та психології.
У плані покращення матеріальної бази школи у 2016-2017 навчальному році було зроблено наступне: 
   -    переобладнання огорожі школи (за кошти бюджету Калинівської с/р);
   -    поточний ремонт навісу головного корпусу школи (97 тис.грн. – субвенція з Калинівської с/р);
   -    виділено 2 комплекти шкільних парт (управління освіти);
   -    закуплено 5 шкільних дощок (батьківський комітет);
   -    замінено класні двері у 6-А і 7-Б (батьківський комітет);
   -    зроблено підвісну стелю у 2-А, 3-А (батьківський комітет).
   Головними проблемами по нормальному функціонуванню школи залишається заміна електромережі, парт і меблів, закінчення заміни столярки та покрівля даху головного корпусу.

 

Наша школа
Адміністрація, педколектив та учні Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вітають Вас на нашому сайті. Відвідуючи наш сайт, будь ласка, залишайте свої відгуки та зауваження в гостьовій книзі.
Герб школи
Бібліотека
Зворотній відлік

До початку навчального року:


139   днів
18 : 01 : 05

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.

Календар

«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Новини освіти
Свята та події
Календар України
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 9
Відео
Наша кнопка
Ми будемо дуже вдячні
якщо ви розмістите нашу
кнопку у себе на сайті!

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

On-line перекладач
Перекладач онлайн
Друзі сайту
с.Калини
 • Форум директорів шкіл України
 • Корисні посилання
  http://kalyny-sch.at.ua/zavantazhennja.png
 • Управління освіти, молоді та спорту Тячівської РДА
 • Освітній портал
 • Шкільна бібліотека
 • Шкільні твори з української та зарубіжної літератури
 • Підручники для підготовка до ЗНО з історії України
 • Каталог - Сайти шкіл та освітніх закладів
  Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та тендерної дискримінації - Національна дитяча гаряча лінія
  с. Калини на карті
  Форма входа
  Сайт с. Калини
  Наша адреса: 90532, с.Калини, вул. Дж. Леннона,147
  Телефон: +380(3134)7-44-63;   e-mail:  kalyny-sch@tyachiv.net.ua
  Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів © 2018
  uCoz