Головна » 2017 » Грудень » 1 » 1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом
1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Увесь світ відзначає 1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Саме сьогодні порушують питання, яке стосується однієї із найглобальніших проблем - СНІДу. Долучились до цих акцій і учні Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. З ініціативи голови учнівської Ради Бойчук Єлізавети зранку учні прикріплювали собі і вчителям червоні стрічечки. Це символ, який вперше використали у 1991 році. Його вигадав художник Франк Мур. Кожен, хто носить в цей день символічну червону стрічку на одязі, висловлює свою надію на майбутнє без СНІДу і підтримку ВІЛ-інфікованим людям.

Класні керівники на годинах спілкування говорили про те, як цьому запобігти та як жити тим, хто не зміг уникнути хвороби. СНІД ще називають чумою 21-го століття. І це не даремно. З 1981 року це слово, якого бояться всі. Синдром набутого імунодефіциту жорстоко підкрадається до людей, які не завжди усвідомлюють, чим ризикують. Через випадок, через необережність, через необачність можна заразитися хворобою, яка стане важким тягарем на решту життя. Саме з цієї причини про неї треба розповідати.                       Заступник директора з виховної роботи Крегул Т.В. провела виховний захід з презентацією «Зупинімо СНІД, поки він не зупинив нас»

Мета: узагальнити знання щодо ВІЛ/СНІДу, формувати в учнів розуміння власної відповідальності за ризик інфікування ВІЛ/СНІДом.

Чи потрібно людині, яка живе у сучасному світі, знати про ВІЛ і СНІД? Один мудрець сказав: „Якщо ти не знаєш ні себе, ні супротивника – ти програєш. Якщо ти знаєш тільки себе – можливо ти виграєш. Якщо знаєш і себе і супротивника – перемога буде на твоєму боці". Під супротивником ми маємо на увазі ВІЛ/СНІД: про нього потрібно знати все, щоб убезпечити насамперед себе.

Що таке СНІД?

Синдром — тому що у хворих виникає безліч різних симптомів і опортуністичних (супутніх) захворювань.

Набутий — тому що це стан, який виникає внаслідок заражен­ня, а не передається генетичним шляхом.

Імунний — тому що уражає імунну систему організму, яка бо­реться із хворобами.

Дефіцит — тому що імунна система перестає працювати належ­ним чином.

Переглядів: 74 | Додав: 1975 | Рейтинг: 0.0/0

До початку другого семестру:

«  Грудень 2017  »