Головна » 2018 » Листопад » 9 » Тиждень української мови в Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів
Тиждень української мови в Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Уже традиційно у перші тижні листопада в нашій школі урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада.

Протягом тижня було проведено ряд виховних заходів. Розпочався тиждень випуском класних вісників та стінгазети «Наша мова солов’їна»,а також тематичною книжковою виставкою «Мова-це духовне багатство народу», яка була організована бібліотекарем школи Ціпіньо О.І. та продемонструвано відеопрезентацію, де учні дізналися про засновників українського письма та відомого мецената Петра Яцика. Вчителі української мови Клімова Н.П. та Кулеба Є.П. підготували і провели інтелектуально філологічну гру «Мова калинова» між учнями 7 класів. Класні керівники провели виховні години: «Мова і писемність у цікавих фактах», «Українська державна мова – символ єднання та престижу українського народу», «Рідна мова солов’їна!», «Нащадки Кирила і Мефодія», «Історія народних свят і обрядів», «Відомі українці».

9 листопада пройшов перший етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Тож плекаймо чудовий сад української мови, донесений до нас із глибини віків. Шануймо ж мову наших предків, мову Шевченка і Франка. Нехай вона стане мовою наших дітей і онуків, мовою наших нащадків, щоб процвітала Україна. З любові до рідного слова починається любов до України.

Переглядів: 134 | Додав: kalynskij | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »