Головна » 2017 » Вересень » 16 » Олімпійський тиждень
Олімпійський тиждень

Вже стало традицією проводити в Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Олімпійський тиждень  у вересні. Протягом тижня відчути себе спортсменом мали можливість усі бажаючі – від учня першого класу до випускників школи. Учні змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.
          Школярі  взяли участь у конкурсі малюнків «Мій улюблений вид спорту» та рухливих іграх. (1-4 кл.)
       В рамках Олімпійського тижня в нашій школі вчителями  фізичної культури були проведені Олімпійські  уроки  на тему « «Олімпійський інноваційний урок» (Носа Н.М.) та «Олімпійський урок з елементами футболу» (Дінслер В.І.). До проведення олімпійського тижня долучилися і класні керівники. У класних колективах 1-11-их класів були проведені виховні години: «Здоровим бути – зі спортом дружити»,«Спорт – сила, краса, здоровя», «Історія Олімпійських ігор», «Досягнення українських спортсменів» .
           В рамках тижня була проведена бесіда з учнями « Здоровим бути,модно» ( Біланич М.В., Дінслер В.І.).  Олімпійський тиждень  був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.
        Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.

Переглядів: 170 | Додав: kalynskij | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2017  »