Головна » 2017 » Листопад » 18 » Тиждень безпеки дорожнього руху
Тиждень безпеки дорожнього руху

З 13 по 17 листопада в Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів під гаслом «Безпечний рух на дорозі – запорука безпечного життя!» пройшов тиждень безпеки дорожнього руху на основі профілактичної акції «Увага! Діти на дорозі!». Протягом тижня діти мали можливість якомога більше поглибити свої знання про правила дорожнього руху вивчити дорожні знаки та їх значення.

Серед заходів, які були проведені у школі із учням це урок «Безпека на дорозі – безпека життя», який відповідно до віку вихованців, проводився на годинах спілкування класними керівниками.
   Учні 2-А класу під керівництвом педагога-організатора Попович О.В.. та класного керівника Кухта Л.М. взяли участь у практичному занятті «Безпечна дорога зі школи додому», під час якого закріпили навички переходу дороги на пішохідному переході.
   Вихователями ГПД Кустрьо М.В. та Золотник М.П. організовано тематичну виставку дитячих малюнків «Увага! Діти на дорозі» та ігротеку «Намалюй знаки» з безпеки дорожнього руху. Перевірити знання з правил безпечної поведінки на дорозі допомогла вікторина «Червоний, жовтий, зелений», яку в ігровій формі провели для учні початкових класів вихователі ГПД. Бібліотекар Ціпіньо О.І. провела з учнями змістовну і цікаву бесіду «Азбука доріг. Школа світлофора Моргайка» Вивчення та чітке дотримання правил вуличного руху — основне завдання всіх учасників руху: водіїв, пішоходів, пасажирів.
   Учнівською Радою підготовлена для учнів пам'ятка, яка головою Ради Бойчук Є. розповсюджена серед учнів.

Пам’ятка:

1. Ходити тротуарами та пішохідними доріжками, дотримуючись правої сторони.
2. Перед тим як переходити через дорогу, вулицю, зупинися та приготуйся до переходу.
3. Іти, а не бігти через дорогу.
4. Стримувати тих дітей, які своєю недисциплінованою поведінкою створюють аварійні ситуації на дорозі.
5. Коли станеш велосипедистом, дотримуйся правил їзди на велосипеді.
6. Узбіччям ходити тільки тоді, коли немає іншого безпечного шляху. Але йти тільки назустріч руху транспорту і в світлу пору доби.
7. У разі дорожньо-транспортної пригоди надавати можливу допомогу потерпілим і повідомити про пригоду міліцію.

$IMAGE4$

$IMAGE7$
$IMAGE8$

$IMAGE12$