Головна » 2017 » Листопад » 24 » Тиждень екології
Тиждень екології

Тиждень екології (20.11.2017-24.11.2017)
    З метою формування в учнівської молоді ціннісного ставлення до природи, розуміння гармонійного співіснування людини і природи, бажання оберігати і примножувати природні багатства рідного краю у Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив тиждень екологічного виховання. Розпочався тиждень проведенням екологічною екскурсією «Шляхи розв’язку екологічних проблем рідного краю», яку провела з учнями  вчитель Когут М.П. Класні керівники провели години спілкування разом з дітьми у доступній формі передали свої знання про природу рідного краю, дали можливість учням виявити кмітливість, творчу активність, викликати інтерес до роботи з додатковою літературою, розвивали мислення, розширювали кругозір; виховували почуття колективізму, бажання пізнавати навколишній світ, берегти його багатства.
    Також школярі малювали листівки із закликами берегти природу, малюнки та плакати «Бережи природу». Зворушливими були звернення дітей до проблем навколишнього середовища: «Кожна зламана гілка, кожна зірвана квітка, кожен пійманий метелик – це маленька рана нанесена природі. І якщо одну рану нанесеш ти, другу – твій товариш, третю, четверту, п’яту – хтось іще, то що станеться з природою?»
     Метою проведення тижня було довести до усвідомлення про велике значення екології не лише в школі, а і в повсякденному житті людини .Сподіваємося, що цей тиждень не пройде безслідно у дитячих душах. Хотілося б, щоб усі робили більше доброго у своєму житті, адже допомогти ближньому й берегти природу набагато легше, ніж нам здається. Підводячи підсумки, можна сміливо сказати, що тиждень цей надовго залишився у пам’яті учнів. Всі мали чудову можливість дізнатись багато нового та пізнавального,а головне-гордо нести звання еколога!

Переглядів: 107 | Додав: kalynskij | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2017  »