Головна » 2017 » Грудень » 2 » Тиждень Школярика
Тиждень Школярика

Щоб дитина була палко зацікавлена у навчанні, їй необхідне багате,
різноманітне, приваблююче інтелектуальне життя

В.Сухомлинський

Золота осінь. Дерева одягнули на себе різнокольорові одежинки зі стрімко жовтіючих листочків. Блищать на сонці, переливаючись золотом, осінні берези, легенький вітер кружляє листя клена. Листопад, хороводом кружляючи, устеляє листочками сади, ліси, парки, а доріжки утворюють жовтий коридор. Саме цим чарівним жовтим коридором почали свою подорож по країні «Школярик» учні початкових класів Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом зі своїми наставниками-учителями. З 27.11. по 1.12.2017 року учнів 1-х класів на протязі тижня «Школярика» показували здобуті знання, уміння та здібності.

У цей період кабінети початкової школи були схожі на вулики, де плідно та згуртовано працювали вчителі, учні та батьки. Робота була спланована так, щоб уроки та заходи були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дітей. Так, учні 1-А класу з класоводом Криць Н.П.. поринули у казковий світ та його посланцями, які допомагали їм на уроці математики.

Пізнавальним для учнів 1-Б класу став урок із читання, проведений класоводом Дзябко Т.М.. Діти дуже добре підготувались і у класі панувала атмосфера творчості, патріотизму, добра та любові до України. Дивували своїми знаннями з математики учні 1-В класу (Куцин Л. М.) На всіх уроках учителі вміло використовували ігрові, інноваційні, здоров’я збережувальні технології.

підсумками виставки переможці та активні учасники були нагороджені грамотами та подяками. Захоплюючим і цікавим став для учнів конкурс «Мій зошит - кращий», де були представлені найкращі роботи учнів.

Родзинкою подорожі школяриків стали святкові виховні заходи, підготовленні вихователями ГПД Сойма Г. В., Кустрьо М. В., Золотник М. П. Це справжні святкові дійства, на яких були представлені різні жанри – вокал, поезія, хореографія, театральне мистецтво тощо. Гарні виступи дітей, сяючі посмішки, потік позитивної енергії заряджав радістю та ентузіазмом як учасників, так і глядачів.

Учителі початкових класів ще раз довели, що вони – справжні фахівці своєї справи, а учні – талановиті, розумні, активні та допитливі.

І на завершення педагог-організатор Попович О. В. з учнями 9-А, Б класів та учнями 8-В та 7-А класів (керівник Метелешко О.І.) підготували свято радості. Ведучі Метелешко Василь та Куцин Вікторія та казковий герой Буратіно (Брюхович Мирослав) підготували учням випробування і довели, що учні справжні школярики і гідні звання учнів Калинівської школи І-ІІІ ступенів. Учні 9-х класів під веселу музику подарували на згадку про свято Радості гарні подарунки.

ЗДНВР Бережник О.М. привітала учнів 1-х класів з почесним званням учня Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів і побажала їм бути чесними, працелюбними та наполегливими в країні знань.

Ми, учителі, прагнемо зробити нашу школу райським куточком, куточком людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку. А нам допоможуть, ми сподіваємось, у цьому наші вихованці та їхні батьки.

Переглядів: 116 | Додав: kalynskij | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2017  »