Головна » 2017 » Листопад » 12 » Тиждень української української писемності та мови у Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

У Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 06 по 11 листопада 2017 року проходив тиждень української української писемності та мови. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і при над рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є. Мета проведення тижня полягала в підвищенні загальної мовної культури, прищепленні любові до української мови.

Протягом тижня було проведено ряд виховних заходів. Розпочався тиждень випуском класних вісників та стінгазети «Наша мова солов’їна»,а також тематичною книжковою виставкою «Мова-це духовне багатство народу», яка була організована бібліотекарем школи Ціпіньо О.І. та продемонструвано відеопрезентацію, де учні дізналися про засновників українського письма та відомого мецената Петра Яцика. Вчителі української мови Клімова Н.П. та Фіцай А.В. підготували і провели конкурс на знання рідної мови «Мова наша калинова» серед учнів 5-8 класів, вчитель Кулеба Є.П. під час проведення відеоуроку «Від Нестора Літописця до ХХІ століття», детальніше ознайомила учнів 5-8 класів із видатними громадськими діячами, письменниками та поетами, які були справжніми патріотами та віддали своє життя заради збереження української мови. Не менш цікаво було проведено вчителем Бойчук Л.В. альманах «Любові всевишній присвячується …» для учнів 9-11 класів. Класні керівники провели виховні години: «Мова і писемність у цікавих фактах», «Українська державна мова – символ єднання та престижу українського народу».

9 листопада пройшов перший етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Надовго запам’ятається літературно-музична композиція « Рідна мова чиста, як сльоза» ,яку підготували і провели вчителі Метелешко О.І. та Піцур В.М. Учні 7-А,Б, 8-В класів розповідали вірші, співали пісні,прославляючи рідну мову, її багатство і красу. Гостями свята були сільський голова Метелешко В.І., зав. сільською бібліотекою Михалчич Н.М. та працівники відділення Укрпошти. Всі присутні отримали задоволення.

Шануймо ж мову наших предків, мову Шевченка і Франка. Нехай вона стане мовою наших дітей і онуків, мовою наших нащадків, щоб процвітала Україна. З любові до рідного слова починається любов до України.

Переглядів: 156 | Додав: 1975 | Рейтинг: 0.0/0

До закінчення навчального року:

«  Листопад 2017  »