Головна » 2018 » Лютий » 20 » Вітаємо переможців та призерів!
Вітаємо переможців та призерів!

Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її світовий авторитет. І завдання учителя на етапі модернізації змісту освіти в умовах особистісно зорієнтованого підходу полягає в тому, щоб дбайливо ростити нові таланти.

Працювати з обдарованими і здібними учнями дуже відповідально, тому вчителі Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів приділяють велику увагу самоосвітній діяльності, використовують у роботі ефективні педагогічні та психологічні методики, технології , форми і методи розвитку творчих здібностей цієї категорії учнів.

Щороку з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованих дітей проводяться Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін та Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. За підсумками районного етапу у 2017-2018 н.р. наша школа посіла в рейтингу І місце за кількістю переможців та призерів.

Успішно наші учні представили Тячівський район і на обласному етапі. За підсумками ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України високий рівень знань показали:

І місце - Михальчич Тетяна (9 клас), олімпіада з історії – підготував вчитель історії Ухаль Оксана Павлівна

ІІ міце -Михальчич Тетяна (9 клас), олімпіада з географії – підготував вчитель географії Метелешко Марина Миколаївна

ІІ місце – Бойчук Єлізавета (9 клас), олімпіада з правознавства – підготував вчитель правознавства Бойчук Юрій Іванович

ІІІ місце – Бойчук Єлізавета (9 клас), МАН з правознавства – підготував вчитель історії Ухаль Оксана Павлівна

ІІІ місце – Кухта Віталіна (10 клас), МАН з географії – підготував вчитель географії Крегул Тетяна Василівна

Вітаємо учнів та їх наставників з вагомим досягненням та зичимо подальших успіхів, нових перемог та творчих злетів!

Переглядів: 235 | Додав: 1975 | Рейтинг: 0.0/0

До початку навчального року:

«  Лютий 2018  »